TÝŽDEŇ - napísali o nás

Vo vianočnom vydaní TÝŽDEŇ nájdete reportáž o našich cirkevných zboroch.

• Marek Szabó

Je skvelé Janka, keď sa o nás evanjelikoch takto píše. Veľmi Ťa obdivujem za Tvoje nasadenie, prácu, iniciatívu, múdrosť. Si veľkým požehnaním a inšpiráciou nie len pre Tvoj zbor (zbory) ale aj pre celú cirkev, no najmä pre nás, ktorí sa môžeme rátať medzi Tvojich priateľov. Nech Ťa Pán Boh žehná :)
  • Janka M.

Marek, ďakujem veľmi pekne. Čítam tvoju knihu.
  • Ján Zahorec

Velebná pani farárka, milá Janka, ani som netušil, ako sa ti vodí v Pánovej službe. Tie začiatky, problémy a prekážky na začiatku služby pôsobia desive. A predsa, dokázala si s Pánovou pomocou viac ako by ktokoľvek čakal. Nech tvoj príbeh služby je na povzbudenie ďaľším v službe na vinici Pánovej. Zasielam veľký pozdrav zo Srbska. PS. zahorec@priest.com
  • Janka M.

Janko,dakujem a rada ta "pocujem" cez net. :) P.S.: Chcela som sa vyjadrit k velebnej, ale radsej nie...:)
  • Zuzana Valeková, Poprad

Dnes sa podľa TB modlíme za Váš CZ... prosím Pána aj ja, aby Vám bohato žehnal - vedeniu CZ i všetkým jeho členom. Máte zaujímavú a peknú webstránku, bolo milé pozrieť si Vaše aktivity... želám sestre farárke Božiu múdrosť a požehnanie v jej krásnej a dôležitej práci!
  • Janka M.

Pani Valeková, dakujeme velmi pekne:)