Úvod zborového dozorcu a presbyterov

Ďna 15. apríla 2012 sa v evanjelickom a.v. chráme Božom v Piešťanoch v Prvú nedeľu po Veľkej noci v rámci služieb Božích konalo oficiálne uvedenie novozvoleného brata zborového dozorcu MUDr. Pavla Masaryka CSc a ostatných presbyterov. Naším vzácnym hosťom bol vznešený brat senoir Bratislavského seniorátu ECAV na Slovensku Mgr. Boris Mišina, ktorý poslúžil kázňou slova Božieho a prevedením aktu sľubu vernosti zborového dozorcu. Spolu s domácim zborovým farárom uviedli ďalších presbyterov. Po ukončení sl. Božích bolo krátke sestersko-bratské posedenie v sieni zb. centra Betezda. Potom sme sa zučastnili na spoločnom slávnostnom obede v blízskom reštauračnom zariadení. Nech Otec nebeský žehná prácu vedenia nášho cirkevného zboru, presbyterstva a vôbec všetkých našich cirkevníkov tak, aby náš Evanjelický cirkevný zbor a. v. z Božej milosti prosperoval na poli duchovnom i materiálnom na slávu Hospodinovu.